(28-11-2012, 16:09:25)Pumaz napisał(a): jak bota zaznaczył na czarno hehehe xD GzTak, tak, tak...go go 200k ;P
(28-11-2012, 16:35:05)Skrillex napisał(a): No wiesz boi się, że znowu dostanie bota ;ddd.
#Top.
Nie gz, padnij bez sl'a ;***
Dla twojej wiadomosci, nie mozna "dostac bota" XDD lecz mozna dostac bana za bota. Boli cie ze skladalem twojego 180k msa moim 100k rpkiem XDDDDDDDD?
(29-11-2012, 13:26:19)Skrillex napisał(a): Składałeś, bo wtedy sie wylogowalem ;x.
#Melvil
A kto kupił Theerada ?.
Ja za PKT ale PKT za NG, a nie jak ty postać za zł
pJona -.-
Cpales cos ?
(29-11-2012, 14:17:44)Aknaar napisał(a):Zgadzam sie.(29-11-2012, 13:26:19)Skrillex napisał(a): Ja za PKT ale PKT za NG, a nie jak ty postać za zł
a ng za zł XD
@T
Dzieki
Axorio 0-....(600.ooo lvl)
Insidecuda 0-....(200.000 lvl)
Insidecuda 0-....(200.000 lvl)
Mazurski OTS Facebook

go go 200k ;P![[Obrazek: 33xxwuo.png]](http://i46.tinypic.com/33xxwuo.png)
![[Obrazek: 288y0ox.png]](http://i49.tinypic.com/288y0ox.png)
![[Obrazek: xgi5vm.png]](http://i46.tinypic.com/xgi5vm.png)
![[Obrazek: 2448rqh.png]](http://i46.tinypic.com/2448rqh.png)
dawaj na browara a nie expic bedziesz xD

![[Obrazek: 20qm5p3.jpg]](http://i49.tinypic.com/20qm5p3.jpg)
![[Obrazek: 2r454y8.png]](http://i46.tinypic.com/2r454y8.png)