26-10-2012, 18:26:00
(26-10-2012, 17:05:08)Sorcereq napisał(a): Up
Proponuję na stronce dać coś takiego, że jakiś gracz wystawia oferte np:
!sell blach shield, 25ng
Wtedy item nam zabiera
Na stronce pojawia się oferta i kod np. 7894
Gdy ktoś chce kupić cos to pisze !buy 7894 i gracz musi miec tyle pieniedzy zabiera 25ng i "przekazuje" graczowi, który wystawił oferte.
B dobry pomysł, tylko pewnie by nie przeszedł z powodu czasochłonności zrobienia czegoś takiego.
Mazurski OTS Facebook
