• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Główne Forum › Newsy
« Wstecz 1 ... 24 25 26 27 28 ... 34 Dalej »

Sztabka zlota.

Thread locked 
Thread tools
Sztabka zlota.
Offline Sorcereq
Nowicjusz
15 Liczba postów:
   
#12
26-10-2012, 17:05:08
Powiem tak. Sztabki złota dobry pomysł tylko ten głupi outfit jest nieadekwatny do wartosci . To jest 100ng, a komuś może się pomylić i takie badziewie wyrzucić.

Up

Proponuję na stronce dać coś takiego, że jakiś gracz wystawia oferte np:
!sell blach shield, 25ng
Wtedy item nam zabiera
Na stronce pojawia się oferta i kod np. 7894
Gdy ktoś chce kupić cos to pisze !buy 7894 i gracz musi miec tyle pieniedzy zabiera 25ng i "przekazuje" graczowi, który wystawił oferte.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Thread locked 

Wiadomości w tym wątku
Sztabka zlota. - przez Vinox - 25-10-2012, 21:46:58
RE: Sztabka zlota. - przez Tr4X - 25-10-2012, 21:55:35
RE: Sztabka zlota. - przez Daniel3k - 25-10-2012, 22:26:08
RE: Sztabka zlota. - przez Adervo - 26-10-2012, 10:55:35
RE: Sztabka zlota. - przez Freszol - 25-10-2012, 23:18:27
RE: Sztabka zlota. - przez Sasha - 25-10-2012, 23:50:51
RE: Sztabka zlota. - przez Vinox - 26-10-2012, 0:33:27
RE: Sztabka zlota. - przez Gethrin - 26-10-2012, 8:22:23
RE: Sztabka zlota. - przez pecz01 - 26-10-2012, 12:49:18
RE: Sztabka zlota. - przez Fatalek - 26-10-2012, 13:32:00
RE: Sztabka zlota. - przez stiuart - 26-10-2012, 13:44:46
RE: Sztabka zlota. - przez Sorcereq - 26-10-2012, 17:05:08
RE: Sztabka zlota. - przez Freszol - 26-10-2012, 18:26:00
RE: Sztabka zlota. - przez pecz01 - 26-10-2012, 18:39:43
RE: Sztabka zlota. - przez Danysus - 26-10-2012, 20:45:42
RE: Sztabka zlota. - przez Chemik - 26-10-2012, 21:01:14
RE: Sztabka zlota. - przez Orzeszek - 27-10-2012, 10:26:31
RE: Sztabka zlota. - przez Rolus - 27-10-2012, 15:29:27
RE: Sztabka zlota. - przez rami90 - 27-10-2012, 16:21:47



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend