26-10-2012, 17:05:08
Powiem tak. Sztabki złota dobry pomysł tylko ten głupi outfit jest nieadekwatny do wartosci . To jest 100ng, a komuś może się pomylić i takie badziewie wyrzucić.
Up
Proponuję na stronce dać coś takiego, że jakiś gracz wystawia oferte np:
!sell blach shield, 25ng
Wtedy item nam zabiera
Na stronce pojawia się oferta i kod np. 7894
Gdy ktoś chce kupić cos to pisze !buy 7894 i gracz musi miec tyle pieniedzy zabiera 25ng i "przekazuje" graczowi, który wystawił oferte.
Up
Proponuję na stronce dać coś takiego, że jakiś gracz wystawia oferte np:
!sell blach shield, 25ng
Wtedy item nam zabiera
Na stronce pojawia się oferta i kod np. 7894
Gdy ktoś chce kupić cos to pisze !buy 7894 i gracz musi miec tyle pieniedzy zabiera 25ng i "przekazuje" graczowi, który wystawił oferte.
Mazurski OTS Facebook
