• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Główne Forum › Newsy
« Wstecz 1 ... 24 25 26 27 28 ... 34 Dalej »

Sztabka zlota.

Thread locked 
Thread tools
Sztabka zlota.
Offline stiuart
Expert
254 Liczba postów:
   
#11
26-10-2012, 13:44:46
no duzo tych propozycji bylo, moze dopiero teraz je realizuja bo czasu nie bylo etc nie wiem Big Grin
fajny byl tez pomysl z zrobieniem czegos takiego jak Auction House, gdzie wstawiasz itemek na aukcje i nie musisz spamowac na trade, ale pewnie nie wejdzie bo czasochlonne to sie nie chce Smile
co do sztabek good ajdia !


Litponik 0-474k Sprzedany
Chodzacy Kamien 0-373k Sprzedany


Zapraszam do wspólnej gry w League of Legends na serverze EUNE.
Zainteresowanych odsyłam do rejestracji! Moj nick to TuskobusemWswiat

|
V

Rejestracja
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Thread locked 

Wiadomości w tym wątku
Sztabka zlota. - przez Vinox - 25-10-2012, 21:46:58
RE: Sztabka zlota. - przez Tr4X - 25-10-2012, 21:55:35
RE: Sztabka zlota. - przez Daniel3k - 25-10-2012, 22:26:08
RE: Sztabka zlota. - przez Adervo - 26-10-2012, 10:55:35
RE: Sztabka zlota. - przez Freszol - 25-10-2012, 23:18:27
RE: Sztabka zlota. - przez Sasha - 25-10-2012, 23:50:51
RE: Sztabka zlota. - przez Vinox - 26-10-2012, 0:33:27
RE: Sztabka zlota. - przez Gethrin - 26-10-2012, 8:22:23
RE: Sztabka zlota. - przez pecz01 - 26-10-2012, 12:49:18
RE: Sztabka zlota. - przez Fatalek - 26-10-2012, 13:32:00
RE: Sztabka zlota. - przez stiuart - 26-10-2012, 13:44:46
RE: Sztabka zlota. - przez Sorcereq - 26-10-2012, 17:05:08
RE: Sztabka zlota. - przez Freszol - 26-10-2012, 18:26:00
RE: Sztabka zlota. - przez pecz01 - 26-10-2012, 18:39:43
RE: Sztabka zlota. - przez Danysus - 26-10-2012, 20:45:42
RE: Sztabka zlota. - przez Chemik - 26-10-2012, 21:01:14
RE: Sztabka zlota. - przez Orzeszek - 27-10-2012, 10:26:31
RE: Sztabka zlota. - przez Rolus - 27-10-2012, 15:29:27
RE: Sztabka zlota. - przez rami90 - 27-10-2012, 16:21:47



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend