26-10-2012, 13:44:46
no duzo tych propozycji bylo, moze dopiero teraz je realizuja bo czasu nie bylo etc nie wiem 
fajny byl tez pomysl z zrobieniem czegos takiego jak Auction House, gdzie wstawiasz itemek na aukcje i nie musisz spamowac na trade, ale pewnie nie wejdzie bo czasochlonne to sie nie chce
co do sztabek good ajdia !

fajny byl tez pomysl z zrobieniem czegos takiego jak Auction House, gdzie wstawiasz itemek na aukcje i nie musisz spamowac na trade, ale pewnie nie wejdzie bo czasochlonne to sie nie chce

co do sztabek good ajdia !
Litponik 0-474k Sprzedany
Chodzacy Kamien 0-373k Sprzedany
Zapraszam do wspólnej gry w League of Legends na serverze EUNE.
Zainteresowanych odsyłam do rejestracji! Moj nick to TuskobusemWswiat
|
V
Rejestracja
Chodzacy Kamien 0-373k Sprzedany
Zapraszam do wspólnej gry w League of Legends na serverze EUNE.
Zainteresowanych odsyłam do rejestracji! Moj nick to TuskobusemWswiat
|
V
Rejestracja
Mazurski OTS Facebook
