23-07-2012, 21:02:13
Novi wkręca dobry bajer :> Ping max 44 i sra, że ma lagi HAH!
Co najwyżej tnie Ci się, bo ściągasz w tym samym momencie jakieś pornole.
@Vinox, Huczu dobrze Ci radził, czas przejść na SQL :> XML nie wyrabia już z odczytem.
Dajcie jakiś konkurs mapperski ;d
Co najwyżej tnie Ci się, bo ściągasz w tym samym momencie jakieś pornole.
@Vinox, Huczu dobrze Ci radził, czas przejść na SQL :> XML nie wyrabia już z odczytem.
Dajcie jakiś konkurs mapperski ;d
Mazurski OTS Facebook
