Serwer dedykowany jest jakościowo lepszy mniej więcej o 30 %, wiec to czemu nie wytrzymał tyle ludzi nie jest związane z dedykiem, bo 3-4 lata temu był dedyk 3-4 razy gorszy (cena ta sama) i nie było aż takiej tragedii (zresztą nawet nie pamiętam jak wtedy było czy grzej niż wczoraj czy lepiej), ale wracając do tematu to silnik jest winien zapewne jest za dużo tych opcji misji, skryptów i huk wie czego jeszcze. W 2008-2010 roku nie było na pewno tyle co jest obecnie.
Wiec jeżeli novi nie wiesz to proszę Cie zachowaj takie teorie dla siebie bo nikogo to nie interesuje, wręcz przeciwnie pokazujesz w postach że jest gorzej, a nowy gracz widzi to i co zrobi ? A później mówisz za co ban.
Rozumiem forum wolność słowa, ale są jakieś granice...
Proszę testować dedyka bez "maratonu" czy jest jak na starym czy faktycznie gorzej, jak są lagi to w startu->uruchom->cmd wpisać ping mazurskiots.pl /n 20 i skopiować tu wynik (CAŁY z podsumowaniem badania).
Wiec jeżeli novi nie wiesz to proszę Cie zachowaj takie teorie dla siebie bo nikogo to nie interesuje, wręcz przeciwnie pokazujesz w postach że jest gorzej, a nowy gracz widzi to i co zrobi ? A później mówisz za co ban.
Rozumiem forum wolność słowa, ale są jakieś granice...
Proszę testować dedyka bez "maratonu" czy jest jak na starym czy faktycznie gorzej, jak są lagi to w startu->uruchom->cmd wpisać ping mazurskiots.pl /n 20 i skopiować tu wynik (CAŁY z podsumowaniem badania).
Mazurski OTS Facebook
