11-07-2009, 22:39:36
Pomóżcie mi to rozkminić, bo ja nie potrafię ;D
expie sobie tak jak zawsze, etero i drako na schodkach aż tu dzisiejszego dnia coś takiego mnie spotkało <lol2>
![[Obrazek: 2427wy8.jpg]](http://i26.tinypic.com/2427wy8.jpg)
Uwaliłem Drako i zdziwiłem się bo został Hotari Brother a nigdzie w pobliżu nie widziałem Drako, i potem ten Brother wyczarował Penigas'a i Demon Lord'a ;D
![[Obrazek: 2vdgnyd.jpg]](http://i27.tinypic.com/2vdgnyd.jpg)
i to wszystko działo się na Etero, jeszcze nigdy się nie spotkałem z czymś podobnym ;D
pzdr.
expie sobie tak jak zawsze, etero i drako na schodkach aż tu dzisiejszego dnia coś takiego mnie spotkało <lol2>
![[Obrazek: 2427wy8.jpg]](http://i26.tinypic.com/2427wy8.jpg)
Uwaliłem Drako i zdziwiłem się bo został Hotari Brother a nigdzie w pobliżu nie widziałem Drako, i potem ten Brother wyczarował Penigas'a i Demon Lord'a ;D
![[Obrazek: 2vdgnyd.jpg]](http://i27.tinypic.com/2vdgnyd.jpg)
i to wszystko działo się na Etero, jeszcze nigdy się nie spotkałem z czymś podobnym ;D
pzdr.
Najlepszy OTS jak dla Mnie !!
http://mazurski-ot.no-ip.biz/
To co było już nie wróci, tego nie ma...
To co było, było... , czas na marzenia.
http://mazurski-ot.no-ip.biz/
To co było już nie wróci, tego nie ma...
To co było, było... , czas na marzenia.
Mazurski OTS Facebook
