19-04-2012, 7:06:05
(15-04-2012, 18:05:59)Danysus napisał(a): To naprawdę smutne... A jeszcze smutniejsze jest to, że nie ma już dobrego na serwie mappera, kto niby będzie montował mapki Sorcerka?.
Ah, no nic Twój wybór powodzenia w rl czy co ty tam masz, bo rl to pewnie za mało powiedziane.
To Tajemnica, ale teraz mapper tez jest nawet dobry :]]
(16-04-2012, 22:43:33)Vinox napisał(a): To nie temat o awansu na Tutora, jeżeli jeszcze raz zobaczę post o temacie Tutor, MT, poleci warn.
Mapę wykonuję Ja od 3-4 tygodni nawet tego nie widzieliście wiec Wy, jako gracze na niczym nie ucierpicie powiem więcej niebawem pojawi sie nowy quest.
Jednak ktos wiedzial z graczy zwyklych :** A nie z ekipy ;]]
Taki Tam Balle
Mazurski OTS Facebook

.
.