boltan i fatal no to juz dawajcie po co czekac az przyjdzie ktos nowy do ekipy kogo nie lubicie rs przed temple i jazda na co zwlekac 
fatal powiedz mi kiedy ja na bocie smigalem?
to ty ciagle latasz na bocie nawet biegasz na bocie auto vita itd itp dlatego nie wmawiaj mi ze ja gram na bocie skoro ty nawet chodzisz na bocie no to pozdro
a co do tych mapek co pisal danysus to prawda ale robilem 2 expowiska dlatego ze sam chcialem expic a vinox nie mial czasu i to tyle
dziekuje dowidzenia

fatal powiedz mi kiedy ja na bocie smigalem?
to ty ciagle latasz na bocie nawet biegasz na bocie auto vita itd itp dlatego nie wmawiaj mi ze ja gram na bocie skoro ty nawet chodzisz na bocie no to pozdro
a co do tych mapek co pisal danysus to prawda ale robilem 2 expowiska dlatego ze sam chcialem expic a vinox nie mial czasu i to tyle
dziekuje dowidzenia
Mazurski OTS Facebook
