16-04-2012, 22:36:53
@Fataliti
Szczerze to mam wyje*ane czy używa boty na Mazurku czy nie, ale mapki robi bardzo ładne, powiem więcej... Jedno z expowisk jest zrobione właśnie przez niego ^^. Przynajmniej z informacji nieoficjalnych to wiem tak to ujmijmy.
Szczerze to mam wyje*ane czy używa boty na Mazurku czy nie, ale mapki robi bardzo ładne, powiem więcej... Jedno z expowisk jest zrobione właśnie przez niego ^^. Przynajmniej z informacji nieoficjalnych to wiem tak to ujmijmy.
Mazurski OTS Facebook
