16-04-2012, 19:51:34
(16-04-2012, 17:00:35)Come Back napisał(a):(15-04-2012, 18:05:59)Danysus napisał(a): To naprawdę smutne... A jeszcze smutniejsze jest to, że nie ma już dobrego na serwie mappera, kto niby będzie montował mapki Sorcerka?.
Ah, no nic Twój wybór powodzenia w rl czy co ty tam masz, bo rl to pewnie za mało powiedziane.
To Tajemnica, ale teraz mapper tez jest nawet dobry :]]
Jeśli masz na myśli Felka, to bardzo dobry bym powiedział
.
Mazurski OTS Facebook

.