15-04-2012, 18:05:59
To naprawdę smutne... A jeszcze smutniejsze jest to, że nie ma już dobrego na serwie mappera, kto niby będzie montował mapki Sorcerka?
.
Ah, no nic Twój wybór powodzenia w rl czy co ty tam masz, bo rl to pewnie za mało powiedziane
.
.Ah, no nic Twój wybór powodzenia w rl czy co ty tam masz, bo rl to pewnie za mało powiedziane
.
Mazurski OTS Facebook
