12-10-2011, 20:49:20
Strona teraz nieźle śmiga
P Forum też by się zdało przyspieszyć
P Forum też by się zdało przyspieszyć
" Dziś znowu sztucznie zmniejszam wielkość źrenic. Bo nie chcę patrzeć na świat, którego nie zdołam zmienić..."
Mazurski OTS Facebook

