20-09-2011, 10:41:29
(19-09-2011, 21:09:13)Przemix napisał(a): O Ty czopie. Temat z sierpnia a ja dopiero się dowiedziałemWytrwałeś Marek najdłużej, pamiętam jak się starałeś jeszcze o tutka z 2 lata temu. A Vinox to cep, ten typ nigdy się nie zmieni. Przez swoją głupotę stracił 3 najlepszych GM'ów/Adminów. Najpierw Creatora potem Huczka i teraz ciebie Marek.
Podbijam. Tak samo z tym ze teraz sie o tym dowiedzialem :[
![[Obrazek: 2uot9b7.gif]](http://i30.tinypic.com/2uot9b7.gif)
Mazurski OTS Facebook


Wytrwałeś Marek najdłużej, pamiętam jak się starałeś jeszcze o tutka z 2 lata temu. A Vinox to cep, ten typ nigdy się nie zmieni. Przez swoją głupotę stracił 3 najlepszych GM'ów/Adminów. Najpierw Creatora potem Huczka i teraz ciebie Marek.