19-09-2011, 21:09:13
O Ty czopie. Temat z sierpnia a ja dopiero się dowiedziałem
Wytrwałeś Marek najdłużej, pamiętam jak się starałeś jeszcze o tutka z 2 lata temu. A Vinox to cep, ten typ nigdy się nie zmieni. Przez swoją głupotę stracił 3 najlepszych GM'ów/Adminów. Najpierw Creatora potem Huczka i teraz ciebie Marek.
Wytrwałeś Marek najdłużej, pamiętam jak się starałeś jeszcze o tutka z 2 lata temu. A Vinox to cep, ten typ nigdy się nie zmieni. Przez swoją głupotę stracił 3 najlepszych GM'ów/Adminów. Najpierw Creatora potem Huczka i teraz ciebie Marek. ![[Obrazek: 2r78oyf.png]](http://i54.tinypic.com/2r78oyf.png)
Mazurski OTS Facebook

