Ludzie ja skonczylem wam rowniez radze konczyc czytalem pare min temu jakiegos posta o "Eternity" ze niby testowal bota a zajebal motylka ziomkowi dostal GM i sie z niego pan zrobil tak samo jak z reszty np. Kobak wielki pan i wladca na ots jak i w RL...
P.S. Cya Maro malo Cie znalem lecz powodzenia w RL i dzieki za utrzymywanie serva w stabilnosci teraz to mysle ze serv upadnie.
P.S. Cya Maro malo Cie znalem lecz powodzenia w RL i dzieki za utrzymywanie serva w stabilnosci teraz to mysle ze serv upadnie.
Mazurski OTS Facebook
