30-08-2011, 0:53:29
Maroslaw zostan jedynie Ty i Vinox ogarniacie ten "bajzel"
jestes w ekipie odkąd pamietam czyli od początku ots
wyjasnijcie sobie wszystko
ZOSTAN !!!
No wlasnie nie bede sie rozpisywal ja cie troche znam pamietam cie jak mi pomogles wyjsc z dziury jak zaczynalem gre xD no ale nic jak czytalem kometarze i patrze ze cos ci z Vinoxem sie nie ulozylo to oze ci sie uloze jak Vinox ochlonie po tej sprawie i moze cie przeprosi za to. Nie wiem za co ale wpadaj jak najczesciej!!!
jestes w ekipie odkąd pamietam czyli od początku ots
wyjasnijcie sobie wszystko
ZOSTAN !!!
No wlasnie nie bede sie rozpisywal ja cie troche znam pamietam cie jak mi pomogles wyjsc z dziury jak zaczynalem gre xD no ale nic jak czytalem kometarze i patrze ze cos ci z Vinoxem sie nie ulozylo to oze ci sie uloze jak Vinox ochlonie po tej sprawie i moze cie przeprosi za to. Nie wiem za co ale wpadaj jak najczesciej!!!
Mazurski OTS Facebook
