29-08-2011, 22:47:44
Odszedl Hotari, maroslaw, za miesiac pewnie vinox wywali elade za 2 miechy Etera i reszte. Bo cos mu sie nie spodoba. Trudno twoj ots twoje zasady i reguly. Osoby na tuta i gm pewnie znajdziesz ale nie takich samych jacy byli. Ten ots jest oplacony do konca roku a potem Vinox-"nie mam kasy zeby oplacac serwa wiec koniec".Server sie skonczy i bedzie ze tak powiem GOWNO!
Mazurski OTS Facebook
