29-08-2011, 12:53:40
no szkoda ze odchodzisz, powodzenia w RL,
Wy sie spinacie ze juz po OTS, Vinox zrobi co bedzie mogl zeby nie upadl OTS, Elade odejdzie, ktos inny dojdzie, zycie
Wy sie spinacie ze juz po OTS, Vinox zrobi co bedzie mogl zeby nie upadl OTS, Elade odejdzie, ktos inny dojdzie, zycie
Mazurski OTS Facebook

