29-08-2011, 11:59:05
No cóż kolejny członek ekipy, który bardzo dobrze sobie radził odchodzi, pewnie za jakiś Czas znowu ktoś odejdzie, a przychodzić będą obcy ludzie na posadę, których nawet ledwo administracja nie będzie znać, a później serwer stanie się coraz gorszy przez to, zresztą już ekipa się sypie.
Powodzenia w życiu, szczęścia życzę.
Powodzenia w życiu, szczęścia życzę.
Mazurski OTS Facebook
