27-08-2011, 22:23:31
ja p******e... No to ots zszedł na psy, czekać tylko aż eter albo elade dostanie gm'a to juz wgl mozna nazwe zmienic na schronisko.
Odchodzi osoba godna podziwu, sprawiedliwa- jakich tutaj nie ma prócz Vinoxa.
jeszcze Akynaoo na mt, no k***a czemu mu od razu gm'a nie dostal ?
Odchodzi osoba godna podziwu, sprawiedliwa- jakich tutaj nie ma prócz Vinoxa.
jeszcze Akynaoo na mt, no k***a czemu mu od razu gm'a nie dostal ?
![[Obrazek: koguty.jpg]](http://img585.imageshack.us/img585/492/koguty.jpg)
![[Obrazek: 2relk02.jpg]](http://i53.tinypic.com/2relk02.jpg)
MIHAŁ JESTEŚ MOJĄ JEDYNA MIŁOŚCIĄ :*
Mazurski OTS Facebook
