27-08-2011, 19:27:42
Hmm... właściwie prawa ręka Vinoxa odeszła, a nastepcy nie widac. Graczą napewno bedzie brakować Twojego poczucie humoru, ale lepiej zajmij sie czyms konstruktywnym, albo chociaz bardziej konstruktywnym od tibi
Powodzenia w rl life.
Powodzenia w rl life.
![[Obrazek: strunusimigrant.png]](http://img40.imageshack.us/img40/2885/strunusimigrant.png)
Mazurski OTS Facebook
