27-08-2011, 18:36:34
(27-08-2011, 17:59:01)Wyssmi2 napisał(a): 3maj siezgadzam sie
powodzenia w rl zyciu
zle sie dzieje na mazurskim..
pierw hotari teraz maroslaw. ojojo
nie bede plakal za toba, nie znalem Cie tak bardzo ale nic do ciebie nie mialem ;] w sumie nie widywalem Cie na ots-ie nie przeszkadzales mi ;] odwiedzaj nas czasem moze sie poznamy
Mazurski OTS Facebook

