27-08-2011, 17:15:46
Ehh no Maro nie moge powiedzieć na Ciebie złego słowa ... starałeś się jak mogłeś ale na każdego przyjdzie pora ... 5 lat na tym ots to jest w ch*j ... No nic trzymaj sie i powodzenia w Rl
Wbijaj czasem ;]
Wbijaj czasem ;]
It's clobberin time !
Mazurski OTS Facebook
