27-08-2011, 17:15:20
Szkoda że odchodzisz, byłeś jedyną osobą ktora dawała ostrzeżenia.
Pamietam nie oddałem Ci jeszcze rozgwiazd
Trzymaj się i szukaj dziewczyny, cześć.
Pamietam nie oddałem Ci jeszcze rozgwiazd

Trzymaj się i szukaj dziewczyny, cześć.
Mazurski OTS Facebook

