27-08-2011, 16:49:34
Wszystkiego Dobrego w rl zyciu ! 3 maj sie i odwiedzaj nas
dla mnie zawsze jestes tu mile widziany
Pozdro: Luno Thay Rookslayer ;*
Acha i jak masz jakies eq na roku na zbyciu mozesz mi dac ;* :p
dla mnie zawsze jestes tu mile widziany

Pozdro: Luno Thay Rookslayer ;*
Acha i jak masz jakies eq na roku na zbyciu mozesz mi dac ;* :p
Rookslayerzy Góra 

Mazurski OTS Facebook
