22-11-2010, 13:06:07
Hmm,To prawda przez ta noc se nie poexpią Boty
A ty kondon expisz na bocie więc.... ogarnij sie
A ty kondon expisz na bocie więc.... ogarnij sie
Czekoladowy - 1.7k (Oddany)
Mr.Ciastecko - 25k (Oddany)
Stringer - 3.4k (Oddany)
Krzywy Widelec - 40k (i w gore)
![[Obrazek: cs.jpg]](http://www.ufb.pl/wp-content/uploads/2010/06/cs.jpg)
Mr.Ciastecko - 25k (Oddany)
Stringer - 3.4k (Oddany)
Krzywy Widelec - 40k (i w gore)
![[Obrazek: cs.jpg]](http://www.ufb.pl/wp-content/uploads/2010/06/cs.jpg)
Mazurski OTS Facebook
