22-06-2009, 16:19:33
To ja dodam coś od siebie
. Nie wiem kto robil tego ss'a, ale pamietam to. Była gdzieś jeszcze 2 cześć rozmowy, lecz zaginęła. Niektórzy są pro, ale tylko przez neta 
. Nie wiem kto robil tego ss'a, ale pamietam to. Była gdzieś jeszcze 2 cześć rozmowy, lecz zaginęła. Niektórzy są pro, ale tylko przez neta 
Mazurski OTS Facebook
