08-06-2009, 22:11:03
Mam Tu Screena Z old Mazurskiego Pokazał Mi Itemy Dopiero O 2:59 jak Nikogo Niebylo 
![[Obrazek: 10gmkap.jpg]](http://i40.tinypic.com/10gmkap.jpg)
Prosze Umieszczać Podobne Lub Inne Screeny.
[Cielak] UWAGA! Kaźdy post od dzisiaj tj. 28.06.2009 godz.: 21:27 bez zdjęcia zostaje ukarany warnem !

![[Obrazek: 10gmkap.jpg]](http://i40.tinypic.com/10gmkap.jpg)
Prosze Umieszczać Podobne Lub Inne Screeny.
[Cielak] UWAGA! Kaźdy post od dzisiaj tj. 28.06.2009 godz.: 21:27 bez zdjęcia zostaje ukarany warnem !
Mazurski OTS Facebook
