19-02-2010, 20:51:43
emo- ale o co chodzi????????
black rook-usun te fotke same k$*&y i nooby na niej
cycek-jebany noob nie lubie go i tyle Xd
Leon-ciesz sie ze znasz xaharde bo juz bys tutaj niegral
graziu-Dnia: 2010.02.14 14:20:00 zabity na 18064 poziomie od Bally Lord.az zal czytac
i Nanja mialem miec hunta chyba co nie? i usun te gildie !!!
black rook-usun te fotke same k$*&y i nooby na niej
cycek-jebany noob nie lubie go i tyle Xd
Leon-ciesz sie ze znasz xaharde bo juz bys tutaj niegral

graziu-Dnia: 2010.02.14 14:20:00 zabity na 18064 poziomie od Bally Lord.az zal czytac
i Nanja mialem miec hunta chyba co nie? i usun te gildie !!!
Mazurski OTS Facebook
