ciesiel_92, z kalendarzem Majów to masz racje, choć nie do końca
Dziś czytałem trochę o roku "2012" (przypadkiem, bo oglądałem Trailer filmu "2012" mówiącym o końcu świata,) Skończy się kalendarz majów, ale tym samym nie skończy się "świat", ale ERA, era Ryb, a zacznie Wodnika.
Tutaj macie cytat.
Źródło: http://www.eioba.pl/a2196/swiat_sie_zmieni_rok_2012
Tutaj macie link do filmu, którego premiera będzie w listopadzie tego roku, pokazującym jak ma wyglądać "Koniec świata.."
Link
Dziś czytałem trochę o roku "2012" (przypadkiem, bo oglądałem Trailer filmu "2012" mówiącym o końcu świata,) Skończy się kalendarz majów, ale tym samym nie skończy się "świat", ale ERA, era Ryb, a zacznie Wodnika.Tutaj macie cytat.
Cytat:Prawdopodobnie ma to swoje źródło w kalendarzu Majów (świeckim i religijnym), który podaje dzień 21 grudnia 2012 jako ostatni dzień historii. Sam "koniec" świata jest tutaj często rozumiany metaforycznie, ma to oznaczać bowiem wydarzenia, po których ludzie na Ziemi na zawsze zmienią swój sposób patrzenia na świat i na drugiego Człowieka. Również wg członków ruchu New Age w tym roku nastąpi koniec Ery Ryb i rozpocznie się pełna szczęścia Era Wodnika, co jednak ma poprzedzić seria kataklizmów i katastrof.
Źródło: http://www.eioba.pl/a2196/swiat_sie_zmieni_rok_2012
Tutaj macie link do filmu, którego premiera będzie w listopadzie tego roku, pokazującym jak ma wyglądać "Koniec świata.."
Link
![[Obrazek: 2r78oyf.png]](http://i54.tinypic.com/2r78oyf.png)
Mazurski OTS Facebook

