(15-07-2022, 11:26:38)wisnia742 napisał(a): A jak bym prosił o uzasadnienie dlaczego ma powstać kolejny resp poacherów.
Nie masz prawa głosu od kiedy olałeś maina i grasz na rooku.
Uzasadnienie takie, skoro powstał drugi resp bastków to dlaczego nie poacherów.
Skoro są na vipie niech powstaną na pacc.
Mazurski OTS Facebook
