18-11-2021, 2:30:07
W sumie jak dla mnie może być, zawsze to coś nowego do roboty, tylko właśnie pytanie czy wszyscy by chcieli tej "obniżki hitów".
Mi tam to generalnie nie przeszkadza, wtedy nie było by się zlituj "Lub nie chce mi się" tylko trzeba by było robić to z miejsca.
Jako że nie ma opcji obojętne, zaznaczam na tak.
Mi tam to generalnie nie przeszkadza, wtedy nie było by się zlituj "Lub nie chce mi się" tylko trzeba by było robić to z miejsca.
Jako że nie ma opcji obojętne, zaznaczam na tak.
Mazurski OTS Facebook
