30-04-2021, 21:17:55
Proponowałbym sie przyjrzeć expowisku "Ward" bo jest śmiesznie małe jeżeli juz piszemy o expowiskach h lvl.
Coś za pluszako wstawić, np Black Meny na vipie jakis fajny exp, bo w ogole nie są używane.
No i zwiekszyc ilość potworów wigler na vipie i póki co tyle, bo za dużo ci wymienie na raz ^^
Coś za pluszako wstawić, np Black Meny na vipie jakis fajny exp, bo w ogole nie są używane.
No i zwiekszyc ilość potworów wigler na vipie i póki co tyle, bo za dużo ci wymienie na raz ^^
Mazurski OTS Facebook
