29-12-2020, 19:20:22
(29-12-2020, 18:52:19)Papa SM napisał(a): Też jestem na tak dużo dużo osób wchodzi na onibale i jak widzi 300k level lotajacy to odrazu wychodzi z otsa dzis bylem swiadkiem tego, jeśli administracja chce coś z tym zrobić aby ktoś grał na otsie i nie padał 50 k level na onibalach od 200 k levelu no to pasowało by jakiś resp zrobić temat ma już 2 miesiące i nic .. no coż jak co edycje serwer się rozkręci i dalej jest c**j .
Pozdrawiam Smerf
Porozmawiam o tym z Vinoxem i myślę, że tak zrobimy, ja ogólnie bym wtedy zablokował resp onibali do danego poziomu, że wyższy lvl nie może wejść, a ten poziom oczywiście ustalilibyśmy z Wami.
Pozdrawiam Cię Smerfik
Mazurski OTS Facebook
