29-12-2020, 18:52:19
Też jestem na tak dużo dużo osób wchodzi na onibale i jak widzi 300k level lotajacy to odrazu wychodzi z otsa dzis bylem swiadkiem tego, jeśli administracja chce coś z tym zrobić aby ktoś grał na otsie i nie padał 50 k level na onibalach od 200 k levelu no to pasowało by jakiś resp zrobić temat ma już 2 miesiące i nic .. no coż jak co edycje serwer się rozkręci i dalej jest c**j .
Pozdrawiam Smerf
Pozdrawiam Smerf
Mazurski OTS Facebook
