14-11-2020, 13:00:46
(06-11-2020, 0:24:20)Salerno napisał(a): Jak najbardziej na tak,chociaż tu na mapie jest jeszcze troche potworów na których nikt nie siedzi, bo po prostu się nie opłaca.
Może by to tak wykorzystać zamiast robić zupełnie coś nowego.
ano właśnie, zmiana mobka i zrobione
Mazurski OTS Facebook
