21-01-2020, 5:55:19
Jak dla mnie propozycja numer jeden właściwie jest spoko, skoro resetujemy stamine to dlaczego i nie dodatkowy exp godzinny, co do 2 propozycji ja sie nie wypowiem, bo nie używam aren w ogóle, ale jak dla mnie to są minusy full afka w nocy.Wiadome ze to zniechęca graczy,dlatego dam "haczyk" tylko przy pierwszej opcji bo nie ma do wyboru "obojętnie".
Mazurski OTS Facebook
