08-05-2018, 10:08:13
Panie Novi.
Przeczytaj Pan jeszcze raz pierwszy post ze zrozumieniem. Jakie były plany, ustalenia i wizje. Jakie miały być warunki restartu serwera (gdzie miało nie być restartu). Bo to nie jest mój tok myślenia co Pan piszesz.
Wejdź w mój profil i przeczytaj moje posty z grudnia i stycznia. To się nawet dowiesz, że był zaproponowany wariant, gdzie również byłbym za resetem serwera. (oczywiście niektóre posty to ironia, ale Pan jesteś inteligentny to spokojnie to wyłapiesz). Pan teraz tworzysz jakieś własne teorie i wkładasz mi w usta słowa (a właściwie w chuja, bo się z nim na głowy pozamieniałem - tylko właściwie to głowa by była na miejscu samego kutasa, czy kutasa i jajec?).
Trafił Pan zaś celnie tylko z jednym argumentem i prawie z drugim. Tak można było bocić 24/7 i dobrze z tym było.
A skrypty jak to skrypty. Nikt się Oplem i Omegą nie urodził. A nawet jak już ktoś jest Oplem Omegą to wiadomo jak korozja chrupie te nadwozia. Kilka miesięcy minęło zanim nauczyłem się blackd. Mimo wszystko większość to własne napisane linijki pisane z pomocą różnych forów. A kilka skryptów otrzymanych w formie ciekawostki do porównania.
bonus:
https://youtu.be/l_Wd45LPo6A?t=46s
Przeczytaj Pan jeszcze raz pierwszy post ze zrozumieniem. Jakie były plany, ustalenia i wizje. Jakie miały być warunki restartu serwera (gdzie miało nie być restartu). Bo to nie jest mój tok myślenia co Pan piszesz.
Wejdź w mój profil i przeczytaj moje posty z grudnia i stycznia. To się nawet dowiesz, że był zaproponowany wariant, gdzie również byłbym za resetem serwera. (oczywiście niektóre posty to ironia, ale Pan jesteś inteligentny to spokojnie to wyłapiesz). Pan teraz tworzysz jakieś własne teorie i wkładasz mi w usta słowa (a właściwie w chuja, bo się z nim na głowy pozamieniałem - tylko właściwie to głowa by była na miejscu samego kutasa, czy kutasa i jajec?).
Trafił Pan zaś celnie tylko z jednym argumentem i prawie z drugim. Tak można było bocić 24/7 i dobrze z tym było.
A skrypty jak to skrypty. Nikt się Oplem i Omegą nie urodził. A nawet jak już ktoś jest Oplem Omegą to wiadomo jak korozja chrupie te nadwozia. Kilka miesięcy minęło zanim nauczyłem się blackd. Mimo wszystko większość to własne napisane linijki pisane z pomocą różnych forów. A kilka skryptów otrzymanych w formie ciekawostki do porównania.
bonus:
https://youtu.be/l_Wd45LPo6A?t=46s
![[Obrazek: yAfoKhm.png]](https://i.imgur.com/yAfoKhm.png)
Mazurski OTS Facebook
