08-05-2018, 1:58:25
Prezes, ja mam wrażenie, że Ty się ze swoim Penisem na głowy zamieniłeś. Idąć Twoim tokiem myślenia to może przywrócmy edycję z 2009? Bo wtedy grało po 200 osób?
Potrafisz "osiagnac" cokolwiek na tym serwerze jak kompletnie każdy kto ogarnia mazurka przestaje grac
Wtedy wchodzisz Ty i expisz jak jest 5 osob online. A tak to jak gralo po 50 osob przez ponad dobry miesiac.. a nawet wiecej nawet nie wchodziles bo nie ma po co...
Ale jak gralo kiedys i gra teraz namietnie po 5-10 osob to nawalasz po kilkanascie godzin.
A przywrocic chcesz stara edycje tylko dlatego ze byles w topce.. mozna bylo bocic 24/7 ( pewnie na skryptach ktore od kogos dostales )
i miales wszystko
))
Potrafisz "osiagnac" cokolwiek na tym serwerze jak kompletnie każdy kto ogarnia mazurka przestaje grac

Wtedy wchodzisz Ty i expisz jak jest 5 osob online. A tak to jak gralo po 50 osob przez ponad dobry miesiac.. a nawet wiecej nawet nie wchodziles bo nie ma po co...
Ale jak gralo kiedys i gra teraz namietnie po 5-10 osob to nawalasz po kilkanascie godzin.
A przywrocic chcesz stara edycje tylko dlatego ze byles w topce.. mozna bylo bocic 24/7 ( pewnie na skryptach ktore od kogos dostales )
i miales wszystko
))
Mazurski OTS Facebook

