Na siłę próbujecie wszystkim udowodnić jaki ten ots nie jest zły. Zamiast zamknąć temat, to uzalacie się nad wszystkim dookoła, bierzecie tak bardzo do siebie to, jakby dzięki Mazurskiemu zależało wasze życie. Wyjdzie kolejna edycja i będziecie znowu maniaczyc dzień i noc, dopóki coś wam się znowu nie spodoba. Jesteście tak bardzo poobrazani na wszystko i wszystkich, ale wejdziecie na ten shoutbox i dodajcie swoje pięć groszy. Skoro już dawno wam się znudziły te restarty to prawy i usuń mazurski.exe i do widzenia. Wiecie że to jest "rytuał", ale i tak będziecie grali, cóż za hipokryzja. Tak samo huczne odchodziny, żeby dogryzc administracji. Ludzie, weźcie się za siebie.
|
Serwer 7.6 Podsumowanie obecnej, testowej edycji Mazurka.
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Przywrocenie ostatniej edycji OTS'a | Sparta | 20 | 6 578 |
14-01-2018, 10:15:11 Ostatni post: Gm Azerbek |
|
| wskrzeszenie mazurka | Sparta | 7 | 2 621 |
02-10-2017, 16:29:46 Ostatni post: raflik125 |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości |
Mazurski OTS Facebook
