30-04-2018, 22:15:12
@goldiak Po 1. Nikt mi chara nie ojebał. Po 2. Nie wiem kto Ci pisał, że grać nie miałem skoro gram cały czas xD od początku edycji xD
|
Serwer 7.6 Podsumowanie obecnej, testowej edycji Mazurka.
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Przywrocenie ostatniej edycji OTS'a | Sparta | 20 | 6 578 |
14-01-2018, 10:15:11 Ostatni post: Gm Azerbek |
|
| wskrzeszenie mazurka | Sparta | 7 | 2 621 |
02-10-2017, 16:29:46 Ostatni post: raflik125 |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości |