25-04-2018, 23:04:02
Jak na razie to ty earendi placzesz o ub xd a co do tematu to tylko i wyłącznie chcesz przywrócenia serwa do dnia 15.01 bo tam już miałeś wszystko a tu zaczales afczyc i ban poleciał xd zacznij na nowej coś osiągać . To samo ja zaproponuje, żeby serwa cofnąć do 2016 r bo tam miałem reba można ? xdd
Mazurski OTS Facebook
