25-04-2018, 22:48:18
@Ogoraz... Skończysz w końcu płakać, ponieważ to jest już żalosne. Nie chcesz grać, nie graj. Dodam jeszcze, że odkąd polepszyli płacz osoby tego typu czyli Ty, Aslan itd zaczęliście płakać, a np : Merix, który był TOP 1 nie płakał i w dupie to miał. Po prostu nie potrafisz grać i jak już ,,wbiłeś lvl" i polepszyli gdzie Cie prawię dogonili to zacząłeś płakać. ;D
Mazurski OTS Facebook
