22-03-2018, 19:56:27
1. nie
2. nie
3. opisałeś reborn dokładnie tak jaki był wcześniej, tylko zaproponowałeś mniejsze hp i dmg, jest już możliwość expa do 1050k więc rebornów raczej już nie będzie, poza tym piszesz bardzo chaotycznie i bez składni, ciężko cokolwiek zrozumieć
2. nie
3. opisałeś reborn dokładnie tak jaki był wcześniej, tylko zaproponowałeś mniejsze hp i dmg, jest już możliwość expa do 1050k więc rebornów raczej już nie będzie, poza tym piszesz bardzo chaotycznie i bez składni, ciężko cokolwiek zrozumieć
Mazurski OTS Facebook
