29-01-2017, 17:16:21
Pukaczu po co tak na siłę chcesz być w ekipie? Daj sobie już spokój, Vegeta i spółka poradzą sobie.
@Down
Jest już dwóch "skrypterów", którzy bardzo dobrze sobie radzą, niech zostanie jak jest.
@Down
Jest już dwóch "skrypterów", którzy bardzo dobrze sobie radzą, niech zostanie jak jest.
Mazurski OTS Facebook
