29-01-2017, 14:47:54
I po co kopiować pomysły z innego serwa? Równie dobrze ja mógłbym wejść na inne serwy zobaczyć co jest przydatne i napisać "propozycje". To że jest jakiś quest/przedmiot na serwie, gdzie grało więcej osób, to nie znaczy że musi być tu.
A co do rekrutacji, to w zupełności ekipa już jest wystarczająca do pracy przy serwie.
@edit
Niby jest parę ciekawych propozycji, można nad niektórymi coś pomyśleć. Na dniach dostaniecie propozycje ode mnie xD.
A co do rekrutacji, to w zupełności ekipa już jest wystarczająca do pracy przy serwie.
@edit
Niby jest parę ciekawych propozycji, można nad niektórymi coś pomyśleć. Na dniach dostaniecie propozycje ode mnie xD.
Mazurski OTS Facebook
