29-01-2017, 13:11:04
Kopekxd Po co utrudniać grę ? Nie ma to być łatwa edycja, tylko trudniejsza. Myslisz, że komuś chce się chodzić do depo odkładać lota, a tak to będzie miał po co? Po co mieszac komende !spells ? Myslisz, ze to się nie przyda ? Czasami są ddosy na stronie i nie da się wejść na stronę a tak to masz komende !spells.
Mazurski OTS Facebook
