29-01-2017, 12:56:01
Co do pacca na start to raczej nie wypali. Serwer musi się jakoś utrzymać.
W ekipie są już 4 osoby więc nie trzeba nic zmieniać.
Vegeta już pisał, że w planach jest nowa wyspa z expowiskami
W ekipie są już 4 osoby więc nie trzeba nic zmieniać.
Vegeta już pisał, że w planach jest nowa wyspa z expowiskami
Mazurski OTS Facebook
