07-03-2016, 7:04:48
(06-03-2016, 17:25:07)Zajkovski napisał(a): Osłabienie potworów moim zdaniem to zła decyzja. Sorcererem dałem rade wyczyścić roskę. Ktokolwiek podsunął administracji ten pomysł- współczuje mu skilla.
Zgadzam się, teraz zdecydowanie za łatwo będzie ( biorąc pod uwagę, że już apo jest mega osłabione )
Co do zmian, najbardziej podoba mi się fakt, że profesje magiczne będą uderzać 3x3 z diverse weapon. Bardzo fajna zmiana.
It's clobberin time !
Mazurski OTS Facebook
